Babysitjob in Breda: Peter

Peter

Babysitjob in Breda: Peter

Peter

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Beste u, die dit leest en ik hopelijk mag overtuigen van ons gezinsgeluk waarbij u eventueel aan kan bijdragen voor een bijdrage. Soit. Wij, Hanna en Peter hebben samen 3 dochters. Mees,Elin&Lora. Helemaal heerlijk. Ze zijn zalig. Totaal verschillend maar evenveel gelijk in interesse naar de ander en de wereld om zich heen. Wij zitten beiden beroepsmatig in het theater. Dientengevolge geloof ik dat..

Kenmerken van de kinderen
  • Onafhankelijk
  • Creatief
  • Energiek

Aantal kinderen
3
Leeftijd van kinderen
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Peter heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Voor je veiligheid, communiceer en betaal altijd via Babysits. Zo kunnen we helpen als er iets misgaat en kun je reviews achterlaten. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 15 februari 2025

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
5 keer


Bezig met laden...

Peter heeft verstrekt

Peter heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Februari 2025
Laatste activiteit

Deel dit profiel


Meld je gratis aan
Babysitjob in Breda: Peter
Uurtarief
€ 10,00/uur

Welkom bij Babysits

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 30% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je terug. Babysitters die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus beïnvloed wordt.

Veilige transacties

Je geld wordt veilig bewaard gedurende de hele transactie. We geven het pas vrij aan de babysitter 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons ondersteuningsteam. Ze staan klaar om te helpen.